Movies I Own by mellyboi1

Movies I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Devil's Rejects 3.5/4 2.8/4
2. 30 Days in Hell: The Making of 'The Devil's Rejects' 2.5/4 2.8/4
3. Dodgeball: A True Underdog Story 3.0/4 2.6/4
4. The House Bunny 3.5/4 2.4/4
5. Tamara 3.0/4 1.8/4
6. Boy Eats Girl 3.0/4 2.4/4
7. Creep (2004) 3.0/4 1.9/4
8. Harold & Kumar Go to White Castle 3.5/4 2.7/4
9. Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay 3.5/4 2.5/4
10. Transamerica 3.5/4 2.8/4
11. Passengers (2008) 3.0/4 2.4/4
12. Piranha 3D 4.0/4 2.4/4
13. Red (2010) N/A 2.9/4
14. The Horsemen (2009) 3.5/4 2.6/4
15. True Grit (2010) 4.0/4 3.1/4
16. Under the Mountain 1.5/4 2.2/4
17. Paranormal Activity N/A 2.5/4
18. 2012 N/A 2.5/4
19. Iron Man 2 N/A 2.8/4
20. Push 0.5/4 2.3/4
21. Let Me In N/A 2.9/4
22. Still Waiting... N/A 1.9/4
23. Leaves of Grass N/A 2.4/4
24. Kick-Ass N/A 3.0/4
25. The Time Traveler's Wife N/A 2.7/4
26. Shrooms 2.5/4 2.1/4
27. Tower Heist 3.0/4 2.5/4
28. WWE: McMahon 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name