Top Movie List by MovieMan

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Departed 4.0/4 3.3/4
2. The Bourne Identity (2002) 4.0/4 3.1/4
3. The Bourne Supremacy 4.0/4 3.1/4
4. The Bourne Ultimatum 4.0/4 3.2/4
5. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
6. Back to the Future Part II 4.0/4 3.0/4
7. Back to the Future Part III 4.0/4 2.8/4
8. I Now Pronounce You Chuck & Larry 4.0/4 2.2/4
9. No Country for Old Men 4.0/4 3.2/4
10. Never Back Down 4.0/4 2.5/4
11. The 40 Year-Old Virgin 4.0/4 2.9/4
12. Meet the Fockers 4.0/4 2.5/4
13. Meet the Parents 4.0/4 2.7/4
14. Breach (2007) 4.0/4 2.8/4
15. The Sentinel (2006) 4.0/4 2.1/4
16. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
17. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
18. The Hills Have Eyes (2006) 4.0/4 2.6/4
19. Hostel 4.0/4 2.3/4
20. Knocked Up 4.0/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name