Top 15 Films of 2010 by seandonovan

Top 15 Films of 2010

# Movie Title Rating Overall Add
1. 127 Hours 4.0/4 3.0/4
2. Last Train Home 4.0/4 2.9/4
3. Animal Kingdom (2010) 4.0/4 2.9/4
4. Undertow ( Contracorriente ) 4.0/4 2.8/4
5. Everyone Else ( Alle Anderen ) 4.0/4 2.3/4
6. Blue Valentine 4.0/4 2.9/4
7. Another Year 3.5/4 2.9/4
8. White Material 3.5/4 2.8/4
9. The Fighter (2010) 3.5/4 3.1/4
10. The Social Network 3.5/4 3.0/4
11. Please Give 3.5/4 2.6/4
12. True Grit (2010) 3.5/4 3.1/4
13. Black Swan (2010) 3.0/4 3.0/4
14. Inception 3.0/4 3.3/4
15. The Ghost Writer 3.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name