1995 Movies I Saw by Spielbergian

1995 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. Se7en 3.0/4 3.3/4
2. Braveheart (1995) 4.0/4 3.2/4
3. Toy Story 3.5/4 3.3/4
4. 12 Monkeys 3.0/4 3.1/4
5. Apollo 13 3.0/4 3.1/4
6. Die Hard: With a Vengeance 2.5/4 2.9/4
7. Tommy Boy 3.0/4 2.8/4
8. Goldeneye 2.5/4 2.8/4
9. Babe (1995) 2.0/4 2.7/4
10. Jumanji (1995) 2.5/4 2.6/4
11. Bad Boys (1995) 2.5/4 2.6/4
12. A Goofy Movie 1.0/4 2.6/4
13. Pocahontas 2.0/4 2.7/4
14. Othello (1995) 2.5/4 2.9/4
15. Balto 2.0/4 2.8/4
16. Ace Ventura: When Nature Calls 3.0/4 2.2/4
17. Batman Forever 1.5/4 2.1/4
18. Mortal Kombat (1995) 1.5/4 2.3/4
19. The Indian in the Cupboard 1.0/4 2.3/4
20. Casper 2.0/4 2.4/4
21. Major Payne 2.5/4 2.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name