1997 Movies I Saw by Spielbergian

1997 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. Good Will Hunting 3.0/4 3.2/4
2. Titanic (1997) 3.0/4 3.0/4
3. Men in Black (1997) 2.5/4 2.8/4
4. Austin Powers: International Man of Mystery 2.0/4 2.8/4
5. Air Force One 2.5/4 2.7/4
6. Con Air 3.0/4 2.8/4
7. Hercules (1997) 2.0/4 2.7/4
8. Tomorrow Never Dies 2.5/4 2.7/4
9. Lost World: Jurassic Park 2.5/4 2.5/4
10. Kiss the Girls 3.0/4 2.6/4
11. The Odyssey (1997) 1.5/4 2.5/4
12. George of the Jungle 2.0/4 2.2/4
13. Air Bud 2.5/4 2.1/4
14. Beauty and the Beast: The Enchanted Christmas 1.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name