Best of 2007 - a Pretty Good Year! by ECWaenigma

Best of 2007 - a Pretty Good Year!

# Movie Title Rating Overall Add
1. No Country for Old Men N/A 3.2/4
2. Jack Ketchum's The Girl Next Door 4.0/4 2.6/4
3. Across the Universe N/A 2.7/4
4. Eastern Promises 4.0/4 3.0/4
5. Shoot 'Em Up N/A 2.6/4
6. Ratatouille 4.0/4 3.1/4
7. Grindhouse 4.0/4 2.8/4
8. Paris, Je T'aime N/A 2.7/4
9. Hot Fuzz 4.0/4 3.0/4
10. Sunshine (2007) 4.0/4 2.9/4
11. 3:10 to Yuma (2007) 3.5/4 3.0/4
12. 28 Weeks Later N/A 2.7/4
13. The Transformers (2007) 3.5/4 2.8/4
14. Live Free or Die Hard 3.5/4 2.9/4
15. Bug (2007) 3.5/4 2.4/4
16. Next N/A 2.2/4
17. Surf's Up 3.5/4 2.7/4
18. Hatchet N/A 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name