Top Action Movie List by ECWaenigma

Top Action

# Movie Title Rating Overall Add
1. Running Scared (2006) N/A 2.7/4
2. Starship Troopers 4.0/4 2.7/4
3. Rambo 4.0/4 2.7/4
4. RoboCop (1987) N/A 2.9/4
5. Professional, The ( Léon ) 4.0/4 3.3/4
6. Blade II N/A 2.6/4
7. Terminator 3: Rise of the Machines 3.5/4 2.4/4
8. Aliens 4.0/4 3.3/4
9. Die Hard 2: Die Harder 4.0/4 2.7/4
10. Predator (1987) 4.0/4 3.0/4
11. Lethal Weapon 4.0/4 3.0/4
12. Lethal Weapon 2 N/A 2.8/4
13. Lethal Weapon 3 N/A 2.7/4
14. Timecop 3.5/4 2.2/4
15. Big Trouble in Little China 4.0/4 2.8/4
16. Bad Boys II N/A 2.5/4
17. Tango & Cash N/A 2.5/4
18. The Transformers (2007) 3.5/4 2.8/4
19. Kiss of the Dragon N/A 2.6/4
20. Face/Off N/A 2.7/4
21. The Getaway (1972) N/A 2.9/4
22. Kiss Kiss, Bang Bang 4.0/4 2.9/4
23. Crank N/A 2.7/4
24. Bloodsport N/A 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name