Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Requiem for a Dream | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Titanic (1997) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Eternal Sunshine of the Spotless Mind | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Gladiator (2000) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | What's Eating Gilbert Grape | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 7. | This Boy's Life | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Knocked Up | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 9. | American Psycho | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 10. | Into the Wild | 3.5/4 | 3.1/4 |



