Top Movies of 2006 by filmfan09

Top Movies of 2006

# Movie Title Rating Overall Add
1. United 93 4.0/4 2.9/4
2. Children of Men 4.0/4 3.1/4
3. The Queen (2006) 3.5/4 2.9/4
4. The Departed 3.5/4 3.3/4
5. Little Miss Sunshine 3.5/4 3.1/4
6. Letters from Iwo Jima 3.5/4 3.1/4
7. Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 4.0/4 2.7/4
8. Casino Royale (2006) 3.5/4 3.1/4
9. Volver 3.5/4 2.9/4
10. The Prestige (2006) 3.5/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name