Top Movie List by RITT

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Ninja Assassin 3.0/4 2.8/4
2. Taken (2009) 3.0/4 3.0/4
3. The Silence of the Lambs 3.0/4 3.4/4
4. A Nightmare on Elm Street (1984) 4.0/4 3.0/4
5. The Hunt for Red October 3.0/4 2.9/4
6. Last House on the Left (1972) 3.5/4 2.8/4
7. 30 Days of Night 3.5/4 2.6/4
8. Phone Booth 3.5/4 2.6/4
9. The Fog (1980) 3.0/4 2.6/4
10. The Octagon 4.0/4 2.2/4
11. Reign of Fire 3.5/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name