Top Animation Movie List by ChrislynG

Top Animation

# Movie Title Rating Overall Add
1. Beauty and the Beast (1991) 4.0/4 3.2/4
2. Tangled (2010) 4.0/4 3.1/4
3. Snow White and the Seven Dwarfs 3.5/4 3.0/4
4. Finding Nemo 4.0/4 3.2/4
5. Toy Story 3 4.0/4 3.3/4
6. The Incredibles 4.0/4 3.1/4
7. Toy Story 4.0/4 3.3/4
8. Ratatouille 4.0/4 3.1/4
9. Cinderella (1950) 4.0/4 2.9/4
10. Monsters, Inc. 4.0/4 3.2/4
11. Toy Story 2 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name