James Bond by Dark Vengeance 9

James Bond

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dr. No 1.0/4 2.9/4
2. From Russia with Love 3.0/4 3.0/4
3. Goldfinger 2.5/4 3.1/4
4. Thunderball 1.5/4 2.8/4
5. You Only Live Twice 1.0/4 2.8/4
6. On Her Majesty's Secret Service 3.5/4 2.7/4
7. Diamonds Are Forever 2.0/4 2.7/4
8. Live and Let Die 1.0/4 2.7/4
9. The Man with the Golden Gun 1.0/4 2.7/4
10. The Spy Who Loved Me N/A 2.8/4
11. Moonraker (1979) 2.5/4 2.3/4
12. For Your Eyes Only 1.0/4 2.5/4
13. Octopussy 1.0/4 2.5/4
14. A View to a Kill 1.0/4 2.2/4
15. License to Kill 1.0/4 2.6/4
16. The Living Daylights 1.0/4 2.5/4
17. Goldeneye 3.0/4 2.8/4
18. Tomorrow Never Dies 2.5/4 2.7/4
19. Die Another Day 3.0/4 2.3/4
20. Casino Royale (2006) 2.0/4 3.1/4
21. Quantum of Solace 2.0/4 2.6/4
22. Skyfall 0.5/4 3.1/4
23. The World is Not Enough 3.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name