Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Bourne Identity (2002) | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Shooter (2007) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Ladyhawke | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | The Bourne Ultimatum | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Bourne Supremacy | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Pirates of the Caribbean: At Worlds End | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides | 3.0/4 | 2.7/4 | |
| 9. | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 10. | Inception | 3.5/4 | 3.3/4 |



