Top Horror Movie List by LadySky

Top Horror

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Silence of the Lambs 4.0/4 3.4/4
2. Saw 4.0/4 2.9/4
3. The Ring (2002) 4.0/4 2.7/4
4. Dawn of the Dead (2004) 4.0/4 2.8/4
5. 28 Days Later 4.0/4 3.0/4
6. Misery 4.0/4 3.1/4
7. Carrie (1976) 4.0/4 3.0/4
8. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
9. Halloween (1978) 4.0/4 3.2/4
10. Alien 4.0/4 3.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name