2k17 Ranked/Rated by Jacob Zembower

2k17 Ranked/Rated

# Movie Title Rating Overall Add
1. Phantom Thread 4.0/4 3.2/4
2. Get Out (2017) 3.0/4 3.2/4
3. Call Me by Your Name 4.0/4 3.1/4
4. Split (2017) 2.5/4 2.9/4
5. Beware the Slenderman 2.5/4 2.4/4
6. XX 1.5/4 2.1/4
7. Fifty Shades Darker 1.0/4 1.2/4
8. A Cure for Wellness 3.5/4 2.5/4
9. Rings 0.5/4 1.5/4
10. Mother! (2017) 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name