Actor - Jack Nicholson by Nancy Pryor

Actor - Jack Nicholson

# Movie Title Rating Overall Add
1. About Schmidt 2.5/4 2.7/4
2. As Good as it Gets 3.5/4 2.9/4
3. Broadcast News 3.5/4 2.9/4
4. Easy Rider 4.0/4 2.9/4
5. A Few Good Men 4.0/4 3.0/4
6. Five Easy Pieces 4.0/4 3.0/4
7. One Flew Over the Cuckoo's Nest 4.0/4 3.4/4
8. The Bucket List 4.0/4 2.7/4
9. Psych-Out 3.0/4 2.5/4
10. A Safe Place 4.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name