Movies I Own
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Shaun of the Dead | N/A | 3.1/4 | |
| 2. | Hairspray (2007) | N/A | 2.6/4 | |
| 3. | The Phantom of the Opera (2004) | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Zombieland | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Mean Girls (2004) | N/A | 2.7/4 | |
| 6. | She's the Man | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Fullmetal Alchemist The Movie: The Conqueror of Shamballa ( Gekijô-ban hagane no renkinjutsushi: Shanbara wo yuku mono ) | N/A | 3.0/4 | |
| 8. | The Benchwarmers | 3.5/4 | 2.1/4 | |
| 9. | Bandidas | 3.0/4 | 2.0/4 | |
| 10. | Four Brothers | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 11. | See No Evil | N/A | 1.9/4 | |
| 12. | Dawn of the Dead (2004) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 13. | Underworld (2003) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 14. | Underworld: Evolution | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 15. | Underworld: Rise of the Lycans | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 16. | Labyrinth (1986) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 17. | Memoirs of a Geisha | 4.0/4 | 2.8/4 |



