2007's best by BryanFury

2007's best

# Movie Title Rating Overall Add
1. Planet Terror 3.5/4 2.6/4
2. 300 3.5/4 2.9/4
3. The Transformers (2007) 3.5/4 2.8/4
4. Shoot 'Em Up 4.0/4 2.6/4
5. 28 Weeks Later 3.0/4 2.7/4
6. Before the Devil Knows You're Dead 3.0/4 2.9/4
7. American Gangster 3.0/4 3.0/4
8. Juno 3.0/4 2.9/4
9. Blades of Glory 3.0/4 2.4/4
10. Superbad 3.5/4 2.9/4
11. Stardust (2007) 3.0/4 2.9/4
12. Hitman (2007) 3.5/4 2.2/4
13. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) 3.0/4 2.9/4
14. The Heartbreak Kid (2007) 3.0/4 2.2/4
15. Resident Evil: Extinction 3.0/4 2.6/4
16. The Bucket List 3.0/4 2.7/4
17. Gone Baby Gone 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name