007/ James Bond by Matt

007/ James Bond

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dr. No 4.0/4 2.9/4
2. From Russia with Love 4.0/4 3.0/4
3. Goldfinger 4.0/4 3.1/4
4. Thunderball 4.0/4 2.8/4
5. You Only Live Twice 4.0/4 2.8/4
6. On Her Majesty's Secret Service 4.0/4 2.7/4
7. Diamonds Are Forever 4.0/4 2.7/4
8. Live and Let Die 4.0/4 2.7/4
9. The Man with the Golden Gun 4.0/4 2.7/4
10. Moonraker (1979) 4.0/4 2.3/4
11. For Your Eyes Only 4.0/4 2.5/4
12. Octopussy 4.0/4 2.5/4
13. Never Say Never Again 4.0/4 2.4/4
14. A View to a Kill 4.0/4 2.2/4
15. The Living Daylights 4.0/4 2.5/4
16. Goldeneye 4.0/4 2.8/4
17. Tomorrow Never Dies 4.0/4 2.7/4
18. The World is Not Enough 4.0/4 2.5/4
19. Die Another Day 4.0/4 2.3/4
20. Casino Royale (2006) 4.0/4 3.1/4
21. Quantum of Solace 4.0/4 2.6/4
22. Skyfall 4.0/4 3.1/4
23. Spectre (2015) 4.0/4 2.7/4
24. No Time to Die 4.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name