Top Crime
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Pulp Fiction | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Goodfellas | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 4. | A Clockwork Orange | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Reservoir Dogs | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Taxi Driver (1976) | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 7. | The Departed | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | The Godfather: Part II | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 9. | The Godfather | 4.0/4 | 3.5/4 | |
| 10. | 12 Monkeys | 4.0/4 | 3.1/4 |



