Top Comedy
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | I Now Pronounce You Chuck & Larry | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 2. | Blades of Glory | 4.0/4 | 2.4/4 | |
| 3. | The Hangover | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Wedding Crashers | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Tommy Boy | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Happy Gilmore | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Bridesmaids (2011) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Step Brothers | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | Dodgeball: A True Underdog Story | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Mean Girls (2004) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 11. | Zoolander | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 12. | The Wedding Singer | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 13. | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 14. | Bruce Almighty | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 15. | Big Daddy | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 16. | Liar Liar | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 17. | The Waterboy (1998) | 4.0/4 | 2.3/4 | |
| 18. | 50 First Dates | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 19. | The Mask (1994) | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 20. | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy | 3.5/4 | 2.8/4 |
Recent Comments
OlliePete - wrote on 05/24/17 at 04:29 PM CT
Top Comedy List comment
I am oliver pooooooooooooooooooooooooooooooooop




