2003 by Jane

2003

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
2. Master and Commander: The Far Side of the World 3.0/4 2.7/4
3. Girl with a Pearl Earring 3.0/4 2.7/4
4. Goodbye, Lenin! 3.0/4 2.9/4
5. Peter Pan (2003) 2.5/4 2.7/4
6. Big Fish (2003) 2.5/4 3.0/4
7. Cold Mountain 2.5/4 2.7/4
8. Love Actually 2.5/4 2.9/4
9. Lost in Translation 2.5/4 2.9/4
10. Brother Bear 2.5/4 2.7/4
11. Mona Lisa Smile 2.5/4 2.5/4
12. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2.0/4 3.1/4
13. The Last Samurai 2.0/4 2.8/4
14. Willard (2003) 2.0/4 2.0/4
15. Down with Love 2.0/4 2.4/4
16. Bruce Almighty 2.0/4 2.6/4
17. Thirteen (2003) 1.5/4 2.6/4
18. Freaky Friday (2003) 1.5/4 2.4/4
19. The Cat in the Hat (2003) 1.5/4 1.3/4
20. Scary Movie 3 1.5/4 2.0/4
21. What a Girl Wants 1.0/4 2.2/4
22. My Boss's Daughter 1.0/4 1.7/4
23. Cheaper by the Dozen (2003) 1.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name