2012 by Jane

2012

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Perks of Being a Wallflower 3.5/4 3.2/4
2. Moonrise Kingdom 3.0/4 3.2/4
3. The Hobbit: An Unexpected Journey 3.0/4 3.0/4
4. Cloud Atlas 3.0/4 2.9/4
5. Love ( Amour ) 3.0/4 3.2/4
6. Silver Linings Playbook 3.0/4 3.1/4
7. Lincoln 3.0/4 3.0/4
8. The Woman in Black (2012) 3.0/4 2.6/4
9. Les Misérables (2012) 2.5/4 3.0/4
10. Life of Pi 2.5/4 3.1/4
11. Prometheus (2012) 2.5/4 2.9/4
12. The Amazing Spider-Man 2.5/4 2.8/4
13. Anna Karenina (2012) 2.5/4 2.6/4
14. 21 Jump Street 2.0/4 2.9/4
15. The Hunger Games 2.0/4 2.9/4
16. The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 1.5/4 2.4/4
17. Wrath of the Titans 1.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name