My trips to the cinema 2008 by Max the Movie Guy

My trips to the cinema 2008

# Movie Title Rating Overall Add
1. Enchanted 4.0/4 2.8/4
2. Penelope (2008) 2.5/4 2.7/4
3. National Treasure: Book of Secrets 2.0/4 2.6/4
4. Dr. Seuss' Horton Hears a Who! 3.0/4 2.7/4
5. The Spiderwick Chronicles 2.5/4 2.6/4
6. Iron Man (2008) 4.0/4 3.1/4
7. Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2.5/4 2.4/4
8. The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2.5/4 2.7/4
9. Presto 4.0/4 3.3/4
10. Wall-E 4.0/4 3.2/4
11. Kung Fu Panda 4.0/4 3.0/4
12. Hancock 2.0/4 2.6/4
13. Meet Dave 1.5/4 2.0/4
14. CJ7 2.5/4 2.5/4
15. The Dark Knight 4.0/4 3.4/4
16. Get Smart 2.5/4 2.5/4
17. Space Chimps 2.0/4 2.0/4
18. Ghost Town (2008) 3.5/4 2.6/4
19. Igor 2.5/4 2.3/4
20. Quantum of Solace 2.5/4 2.6/4
21. Madagascar: Escape 2 Africa 2.5/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name