My Top Movies of 2003 (so far)
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Lord of the Rings: The Return of the King | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Finding Nemo | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Secondhand Lions | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | The Last Samurai | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Elf | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 7. | Holes (2003) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Radio | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Open Range | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Ella Enchanted | 3.0/4 | 2.3/4 |



