Top of 2002
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Adaptation | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Bowling for Columbine | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Catch Me if You Can | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Chicago (2002) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Gangs of New York (2002) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 6. | The Hours (2002) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Lord of the Rings: The Two Towers | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | The Pianist | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 9. | Rabbit-Proof Fence | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 10. | Signs | 4.0/4 | 2.7/4 | 
Recent Comments
PsychoKing1227 - wrote on 08/20/09 at 01:19 PM CT
Top of 2002 comment
These are my picks for the top 10 movies of 2002. Enjoy and comment.




