Top of 2003
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | 21 Grams | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Big Fish (2003) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Cold Mountain | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Finding Nemo | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Lord of the Rings: The Return of the King | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 6. | Mystic River | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 7. | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 8. | Shattered Glass | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 9. | The Station Agent | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 10. | Triplets of Belleville, The ( triplettes de Belleville, Les ) | 3.5/4 | 3.0/4 | 
Recent Comments
PsychoKing1227 - wrote on 08/20/09 at 03:28 AM CT
Top of 2003 comment
These are my picks for the best movies of 2003. Enjoy and comment.




