Best 1994 by Monnie1976

Best 1994

# Movie Title Rating Overall Add
1. Forrest Gump 3.0/4 3.3/4
2. The Lion King (1994) 3.5/4 3.3/4
3. Interview with the Vampire 3.0/4 3.0/4
4. Speed (1994) 4.0/4 2.9/4
5. True Lies 4.0/4 2.8/4
6. The Client 3.5/4 2.7/4
7. Stargate 3.0/4 2.7/4
8. Reality Bites 3.0/4 2.7/4
9. Wes Craven's New Nightmare 3.0/4 2.7/4
10. The River Wild (1994) 3.0/4 2.5/4
11. It Could Happen to You (1994) 3.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name