Top War
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Full Metal Jacket | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Pianist | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Black Hawk Down | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Hurt Locker | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Das Boot | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | All Quiet on the Western Front (1979) | 3.0/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Full Metal Jacket | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | The Pianist | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Black Hawk Down | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | The Hurt Locker | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | Das Boot | 2.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | All Quiet on the Western Front (1979) | 3.0/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |