Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Terminator 2: Judgement Day | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Half Baked | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Die Hard | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | Black Hawk Down | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 6. | RoboCop (1987) | 2.5/4 | 2.9/4 | |
| 7. | Ghost in the Shell ( Kôkaku kidôtai ) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 8. | The Dark Knight | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 9. | Full Metal Jacket | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 10. | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back | 4.0/4 | 3.4/4 |



