Best of the 90s by Protozoid

Best of the 90s

# Movie Title Rating Overall Add
1. Eyes Wide Shut 4.0/4 2.6/4
2. The Thin Red Line 4.0/4 2.9/4
3. Dreams ( Akira Kurosawa's Dreams ) 4.0/4 3.2/4
4. Happy Together ( Chun gwong cha sit ) 3.5/4 3.0/4
5. Goodfellas 4.0/4 3.4/4
6. Malcolm X (1992) 4.0/4 3.1/4
7. Lost Highway 4.0/4 2.8/4
8. Short Cuts 4.0/4 2.9/4
9. Little Dieter Needs to Fly 4.0/4 3.0/4
10. Chungking Express ( Chung hing sam lam ) 4.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name