Movies I Own by Sepi

Movies I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. Patton 4.0/4 3.1/4
2. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
3. Winter War, The ( Talviota ) 4.0/4 3.5/4
4. JFK 4.0/4 3.0/4
5. The Untouchables (1987) 4.0/4 3.1/4
6. Schindler's List 4.0/4 3.4/4
7. The Dirty Dozen 4.0/4 3.1/4
8. The Bodyguard (1992) 4.0/4 2.3/4
9. The Bridge at Remagen 3.0/4 2.6/4
10. Battle of the Bulge 4.0/4 2.8/4
11. Hart's War 3.0/4 2.4/4
12. Hell is for Heroes 3.5/4 2.8/4
13. Judgment at Nuremberg 4.0/4 2.9/4
14. Wyatt Earp 4.0/4 2.6/4
15. Once Upon a Time in the West 4.0/4 3.2/4
16. Pearl Harbor 3.5/4 2.3/4
17. Sands of Iwo Jima 4.0/4 2.9/4
18. Guadalcanal Diary 3.0/4 2.6/4
19. The Guns of Navarone 4.0/4 3.0/4
20. Cross of Iron 4.0/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name