Top Movie List by mohit virmani

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 4.0/4 3.1/4
2. Avatar 4.0/4 3.0/4
3. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 4.0/4 3.2/4
4. Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2.5/4 3.1/4
5. Catch Me if You Can 4.0/4 3.1/4
6. Shaolin 4.0/4 2.5/4
7. Hitch 4.0/4 2.5/4
8. Legend of Drunken Master, The ( Jui kuen II ) 4.0/4 2.8/4
9. I Am Legend 3.5/4 2.8/4
10. Ju-On: The Grudge 3.0/4 2.8/4
11. The Forbidden Kingdom 4.0/4 2.5/4
12. American Pie 2.5/4 2.8/4
13. American Pie 2 3.5/4 2.4/4
14. American Pie Presents Beta House 3.5/4 1.8/4
15. American Pie Presents The Naked Mile 3.0/4 2.2/4
16. American Pie Presents: Band Camp 4.0/4 2.0/4
17. Soul Men (2008) 3.0/4 2.2/4
18. Predators (2010) 2.5/4 2.6/4
19. 300 4.0/4 2.9/4
20. The Hangover 3.0/4 3.0/4
21. Independence Day (1996) 3.5/4 2.8/4
22. The Dark Knight 3.5/4 3.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name