Top Movie List by maggles821

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Something Borrowed 4.0/4 2.1/4
2. Sweet Home Alabama 4.0/4 2.6/4
3. Just Go With It 4.0/4 2.6/4
4. Rio (2011) 3.0/4 2.7/4
5. The Help 4.0/4 3.2/4
6. Tangled (2010) 3.0/4 3.1/4
7. The Lion King (1994) 4.0/4 3.3/4
8. Aladdin (1992) 3.0/4 3.1/4
9. The Little Mermaid (1989) 4.0/4 3.0/4
10. Cinderella (1950) 4.0/4 2.9/4
11. Forrest Gump 4.0/4 3.3/4
12. Finding Nemo 4.0/4 3.2/4
13. The Vow (2012) 3.5/4 2.8/4
14. The Lucky One (2012) 4.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name