Top James Bond Movies by EMan007

Top James Bond Movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. Casino Royale (2006) 4.0/4 3.1/4
2. Thunderball 4.0/4 2.8/4
3. Goldfinger 4.0/4 3.1/4
4. Goldeneye 4.0/4 2.8/4
5. The Spy Who Loved Me 3.5/4 2.8/4
6. Dr. No 3.5/4 2.8/4
7. You Only Live Twice 3.0/4 2.9/4
8. From Russia with Love 3.0/4 3.0/4
9. Die Another Day 3.0/4 2.3/4
10. Diamonds Are Forever 3.0/4 2.7/4
11. Quantum of Solace 3.0/4 2.6/4
12. License to Kill 3.0/4 2.6/4
13. Moonraker (1979) 2.5/4 2.3/4
14. Live and Let Die 3.0/4 2.7/4
15. Tomorrow Never Dies 3.0/4 2.7/4
16. Octopussy 2.5/4 2.5/4
17. A View to a Kill 2.5/4 2.2/4
18. The World is Not Enough 3.0/4 2.5/4
19. The Man with the Golden Gun 2.0/4 2.7/4
20. The Living Daylights 2.0/4 2.5/4
21. For Your Eyes Only 1.0/4 2.5/4
22. On Her Majesty's Secret Service 1.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name