Top Zombie
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Evil Dead 2 | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 2. | Shaun of the Dead | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 3. | 28 Days Later | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Planet Terror | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 5. | Dawn of the Dead (2004) | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Dead Alive ( Braindead ) | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 7. | Army of Darkness | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 8. | Re-Animator | 3.0/4 | 2.8/4 | |
| 9. | The Evil Dead (1983) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 10. | George A. Romero's Land of the Dead | 2.5/4 | 2.5/4 |



