1993 best movies by Rakkie

1993 best movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. Schindler's List 4.0/4 3.4/4
2. Three Colors: Blue ( Trois couleurs: Bleu ) 4.0/4 3.1/4
3. Arizona Dream 3.5/4 2.6/4
4. The Fugitive (1993) 4.0/4 3.1/4
5. A Perfect World 3.5/4 2.9/4
6. Carlito's Way 3.0/4 3.0/4
7. The House of the Spirits 3.5/4 2.8/4
8. Jurassic Park 3.5/4 3.2/4
9. Farewell My Concubine ( Ba wang bie ji ) 3.0/4 3.0/4
10. Philadelphia 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name