1994 Movies I Saw by Spielbergian

1994 Movies I Saw

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pulp Fiction 3.5/4 3.4/4
2. Forrest Gump 2.5/4 3.3/4
3. The Lion King (1994) 2.5/4 3.3/4
4. Ace Ventura: Pet Detective 3.0/4 2.6/4
5. The Mask (1994) 2.0/4 2.4/4
6. Iron Will 1.5/4 2.7/4
7. The Santa Clause (1994) 2.5/4 2.6/4
8. The Scout (1994) 2.0/4 2.2/4
9. The Stand 1.0/4 2.7/4
10. Little Big League 2.0/4 2.3/4
11. Black Beauty (1994) 2.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name