Actor - Morgan Freeman by Makemelaugh

Actor - Morgan Freeman

# Movie Title Rating Overall Add
1. Amistad 3.0/4 2.9/4
2. Bruce Almighty 3.0/4 2.6/4
3. Clean and Sober 3.0/4 2.8/4
4. Deep Impact 3.5/4 2.4/4
5. Driving Miss Daisy 3.0/4 2.9/4
6. Glory (1989) 4.0/4 3.1/4
7. Lean on Me 3.0/4 2.9/4
8. March of the Penguins ( marche de l'empereur, La ) 3.0/4 2.9/4
9. Million Dollar Baby (2004) 4.0/4 3.1/4
10. Outbreak 3.5/4 2.7/4
11. The Shawshank Redemption 4.0/4 3.5/4
12. The Bucket List 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name