Top Christmas
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | National Lampoon's Christmas Vacation | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 2. | Elf | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Rudolph the Red-Nosed Reindeer - The Movie (1998) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | Frosty the Snowman | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 5. | A Christmas Story (1983) | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | The Santa Clause (1994) | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 7. | It's a Wonderful Life | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 8. | How the Grinch Stole Christmas (1966) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Home Alone | 3.0/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Bad Santa | 2.5/4 | 2.6/4 | 



