Best Supporting Actor should've beens by Snake Sugarbaker

Best Supporting Actor should've beens

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Awful Truth 3.5/4 2.9/4
2. The Great Dictator 3.5/4 3.3/4
3. The Maltese Falcon (1941) 3.5/4 3.2/4
4. Sahara (1943) 2.5/4 2.8/4
5. Laura (1944) 3.0/4 3.0/4
6. Sunset Boulevard 3.5/4 3.3/4
7. Sudden Fear 3.0/4 2.9/4
8. Rebel Without a Cause 3.0/4 3.1/4
9. A Farewell to Arms (1957) 2.5/4 2.5/4
10. Who's Afraid of Virginia Woolf? 4.0/4 3.0/4
11. The Godfather 3.5/4 3.5/4
12. Network (1976) 4.0/4 3.2/4
13. Reds 4.0/4 2.8/4
14. Runaway Train 3.0/4 2.9/4
15. Street Smart 3.0/4 2.7/4
16. Barton Fink 4.0/4 3.1/4
17. Glengarry Glen Ross 3.5/4 3.0/4
18. Fargo (1996) 3.5/4 3.2/4
19. Boogie Nights 3.5/4 3.1/4
20. The Truman Show 3.0/4 3.0/4
21. Magnolia 3.5/4 3.1/4
22. Sexy Beast 3.0/4 2.9/4
23. The Aviator (2004) 2.5/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name