Top Sci-Fi
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Star Wars: Episode IV - A New Hope | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Day the Earth Stood Still (1951) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Close Encounters of the Third Kind | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Star Trek | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | The Matrix | 3.0/4 | 3.2/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Star Wars: Episode IV - A New Hope | 3.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Day the Earth Stood Still (1951) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Close Encounters of the Third Kind | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Star Trek | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 5. | The Matrix | 3.0/4 | 3.2/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |