Ranking James Mangold Movies by Logan D. McCoy

Ranking James Mangold Movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. 3:10 to Yuma (2007) 4.0/4 3.0/4
2. Logan (2017) 3.5/4 3.2/4
3. Walk the Line 3.5/4 3.1/4
4. Ford v. Ferrari 3.0/4 3.1/4
5. Cop Land 3.0/4 2.7/4
6. Girl, Interrupted 3.0/4 2.8/4
7. Indiana Jones and the Dial of Destiny 3.0/4 2.6/4
8. The Wolverine 3.0/4 2.7/4
9. A Complete Unknown (2024) 2.5/4 2.9/4
10. Knight and Day 2.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name