Top Sci-Fi by Dawn

Top Sci-Fi

# Movie Title Rating Overall Add
1. Terminator 2: Judgement Day 2.0/4 3.2/4
2. Aliens 2.0/4 3.3/4
3. The Terminator 2.0/4 3.1/4
4. Predator (1987) 2.5/4 3.0/4
5. The Fifth Element 2.5/4 2.9/4
6. Independence Day (1996) 2.0/4 2.8/4
7. Men in Black (1997) 3.0/4 2.8/4
8. Minority Report 2.0/4 2.9/4
9. Looper 1.5/4 2.9/4
10. They Live 3.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name