Quentin Tarantino
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Reservoir Dogs | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Pulp Fiction | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Kill Bill: Volume 1 | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Kill Bill: Volume 2 | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Django Unchained | 3.0/4 | 3.3/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Reservoir Dogs | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Pulp Fiction | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | Kill Bill: Volume 1 | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Kill Bill: Volume 2 | 2.0/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Django Unchained | 3.0/4 | 3.3/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |