Top Movie List by paulproia

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Raiders of the Lost Ark 4.0/4 3.3/4
2. Airplane! 4.0/4 3.0/4
3. This is Spinal Tap 4.0/4 3.1/4
4. Groundhog Day 4.0/4 3.0/4
5. Duck Soup (1933) 4.0/4 3.1/4
6. Shrek 4.0/4 3.1/4
7. Shrek 2 4.0/4 2.8/4
8. Jurassic Park 4.0/4 3.2/4
9. The Blues Brothers 3.5/4 3.1/4
10. Young Frankenstein 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name