Worst All Time Movie List by Monnie1976

Worst All Time

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dude, Where's My Car? 0.5/4 1.9/4
2. Exorcist II: The Heretic 0.5/4 1.4/4
3. Freddy Got Fingered 0.5/4 1.5/4
4. Phantom of the Opera, The ( fantasma dell'opera, Il ) 0.5/4 2.2/4
5. Sorority Row 1.0/4 2.1/4
6. The Smurfs (2011) 1.0/4 2.0/4
7. Scooby-Doo! The Mystery Begins 1.0/4 2.4/4
8. Prom Night (2008) 1.0/4 1.6/4
9. Original Sin 1.0/4 2.4/4
10. Nightmare Man 1.5/4 1.9/4
11. Masters of Horror - The Damned Thing 1.0/4 2.0/4
12. Masters of Horror - Pelts 1.0/4 2.3/4
13. Masters of Horror - Dream Cruise 1.0/4 1.9/4
14. In the Army Now 1.0/4 1.7/4
15. I Now Pronounce You Chuck & Larry 1.0/4 2.2/4
16. The House of the Dead 1.0/4 0.9/4
17. Hook (1991) 1.0/4 2.5/4
18. The Haunting (1999) 1.0/4 2.1/4
19. Dream a Little Dream 2 1.0/4 2.1/4
20. Cool as Ice 1.0/4 1.1/4
21. A.I. Artificial Intelligence 1.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name