Top 10 Sci-Fi Movies by GJ81

Top 10 Sci-Fi Movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. Alien 4.0/4 3.3/4
2. The Terminator 4.0/4 3.1/4
3. Total Recall (1990) 3.5/4 2.9/4
4. The Day the Earth Stood Still (1951) 3.5/4 3.0/4
5. A.I. Artificial Intelligence 4.0/4 2.7/4
6. The Matrix 3.0/4 3.2/4
7. Back to the Future 4.0/4 3.3/4
8. Close Encounters of the Third Kind 3.0/4 3.1/4
9. RoboCop (1987) 3.0/4 2.9/4
10. Blade Runner 3.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name