Top 10 Horror Movies by GJ81

Top 10 Horror Movies

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Blair Witch Project 4.0/4 2.3/4
2. The Texas Chainsaw Massacre (1974) 4.0/4 2.9/4
3. The Haunting (1963) 4.0/4 3.0/4
4. The Shining (1980) 4.0/4 3.3/4
5. Halloween (1978) 4.0/4 3.2/4
6. Suspiria (1977) 4.0/4 2.9/4
7. The Wicker Man (1975) 4.0/4 2.9/4
8. The Exorcist (1973) 3.0/4 3.1/4
9. The Fly (1986) 3.5/4 2.9/4
10. Amityville II: The Possession 3.0/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name