Biggest Disappointments by Arek

Biggest Disappointments

# Movie Title Rating Overall Add
1. Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1.0/4 2.4/4
2. Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2.0/4 2.4/4
3. X-Men: The Last Stand 1.0/4 2.6/4
4. Hulk 1.5/4 2.1/4
5. Lost World: Jurassic Park 1.5/4 2.5/4
6. The Blair Witch Project 0.5/4 2.3/4
7. Batman Returns 1.0/4 2.7/4
8. Godzilla (1998) 0.5/4 1.9/4
9. Starship Troopers 0.5/4 2.7/4
10. Steamboy ( Suchîmubôi ) 2.0/4 2.7/4
11. Waterworld 2.0/4 2.3/4
12. Armageddon 1.5/4 2.6/4
13. Pirates of the Caribbean: At Worlds End 0.5/4 2.7/4
14. Little Nicky 0.5/4 1.9/4
15. Me, Myself & Irene 0.5/4 2.3/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name